Трейлер нового фільма про жителів Чорнобиля


Показали трейлер містичного фільму «Брама» з Ірмою Вітовською у головній ролі. Стрічку зняв український режисер Володимир Тихий.

Картина розповідає про сім’ю, яка живе у Чорнобильській зоні відчуження поблизу міста Прип’ять. На чолі родини — авторитарна баба Пріся. Їсть галюциногенні гриби. Біля покинутої радіолокаційної станції «Дуга» бачить портал у паралельну реальність.

«Брама» — це погляд на Чорнобиль, якого досі не було. Зазвичай аварію на атомній станції розглядають через призму статистичних даних: скільки загинули, хворіли. Не було самого заглиблення в психологію тих, хто пережив трагедію. Покажемо, що відбулося із людиною, яка опинилася в епіцентрі катастрофи не тільки екологічної, а й культурної. Як це вплинуло на її життя, змінило світ навколо. Характери героїв комічні і трагічні одночасно», – каже режисер.

Фільм зняли в селі Лучанки Овруцького району на Житомирщині, у зоні часткового відселення. Основою стрічки стала п’єса львівського драматурга Павла Ар’є «На початку і наприкінці часів».

У прокат «Брама» вийде 26 липня 2018-го.

Відео на наступній сторінці